ŠIJEME A MALUJEME ANDĚLKU

Na stránky atelieru se vrací staronový  projekt ŠIKOVNÝ HOLKY, jiný a v jiném formátu.

Jedno má ale stejné, stále je o šití panenek, andělek, trošku hraček a dekorací a vlastně všeho, co mě právě napadne nebo osloví. a všechny nápady, předlohy a střihy zde, jsou zdarma.

Bude o šití a nejen tomu na stroji, ale i ručním a nově se k tomu přidá i strojní výšivka. Všechno se budu snažit propojit tak, aby se strojní výšivka dala případně něčím nahradit, protože né každá švadlenka strojní výšivce propadla a nebo vlastní tento vyšívací zázrak.

Za sebe musím říct, že miluju vyšívání ve všech podobách a v posledním čase i programování strojní výšivky.

A čím jiným bych měla začít, když by to nebyla andělka.

Už jsem dávala panenkám a a ndělkám všelijaká jména, podle měst, jména v kalendáři a teď to budou jména podle  kytiček.   A je tady první propojení s výšivkou. samozřejmě je možné si vybrat mezi neuvěřitelným množstvím látek s květinovým vzorem a nebo je možné si na šatečky vyšít  květinovou borduru sněženek - formát na výšivku najdete zde

ANDĚLKA SNĚŽENKA podle Sněženky...... Tělíčko na andělku je podle přiložené střihové přílohy, nebo jako formát pro vyšívací stroj, který najdete v E-shopu.

Sestavení panenky je jednoduché a připojila jsem pár fotek pro lepší představu.

Dnes to není o malování obličeje nebo jak si připravit pihovatou holku,  tohle bych Vám ráda ukázala příště a bude to opravdu brzy. Dlouho jsem svoje stránky zanendbávala a někdy je potřeba, aby čas dozrál a on právě dozrál, chtěla bych, aby to tady začalo znovu tvořivě žít.

Možná Vás zajímá jak často se ŠÍKOVNÝ HOLKY budou plnit a na to říkám - ČASTO....

A první bude o ma,lování obličeje, vyšívané obličeje se mi líbí, ale o něco vbíc se mi líbí když je každá panenka originál a to jde jen při ručním malování.

ŠIJEME A MALUJEME ANDĚLKU

MALUJEME OBLIČEJ AQUARELEM- POTŘEBY

MALUJEME OBLIČEJ AQUARELEM-PIHY

OMALOVÁNKA A MALOVÁNÍ OBLIČEJE

MALUJEME OBLIČEJ - OČI

MSTÍNUJEME OBLIČEJ

MÁME NAMALOVÁNO

Věřím, že teď už se na Vás dívá Vaše panenka, kterou jste si sami namalovaly a nejspíš jste si i říkaly, že malovat neumíte. A jejda, UMÍTE......

                         

STŘIIH JE VELIKOST TISKU A4

                                                    

                                                                                         

 

Ahmed

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit