Večery pod lampou.....

Mnohé z Vás znají moje workshopy z kreativity v Dubči a za ty roky, co se tam potkáváme už se toho vyrobilo nepočítaně. To nejlepší co jsem si z toho vždycky vzala já, byla úžasná nálada a pohoda. Někdy se kolem stolů sejdou tak užasně naladěný ženský, že o humor není nouze.

Dneska je na každém kroku spousta kurzů s novými technikami a materiály.

Moje představa je ale i trošku jiná. Ráda bych vytvořila místo kam je možné přijít si nejen udělat něco pěkného, ale i posedět, popovídat a odpočinout si.

Alespoň na chvilku zapomenout na to co bude k večeři, na to že nikdo neuklidil myčku, zkontrolovat klukovi úkoly, nebo, že je potřeba opravit kapající kohoutek.

Často jsem od Vás slyšela, že by jste si rády něco tvořily, ale doma nemáte čas z milionu důvodů, nemáte materiál a je zbytečné kupovat na metry, když je potřeba jen kousek, nebo nemáte vybavení či stroje.

Tak a o tom budou VEČERY POD LAMPOU.

Čtvrtky budou v dílně ve znamení odpočinku a tvoření.  v době cca od 18  do 21 hodin bych ráda v kurzovně vytvořila tvořivé večery, nepůjde o bůh ví jak nové techniky ani náročné věci, ale spíš o tvoření. Večery budou tématicky zaměřené a veškerý materiál a potřeby budou k dispozici. Ceny večerů se budou v závislosti na materiálu měnit.

Mám radost, že můžu vypsat první termín VEČERA POD LAMPOU a téma je juta.

Během večera si vyrobíte kouzelný celoroční věnec z hoblinek, kdy základ je už připravený a na Vás bude si jej dotvořit.

Budeme šít z juty a k věnečku si vyrobíte nějaký další výrobek dle Vašeho přání.

Momentálně nejsem schopná odhadnout, jak se tvořivé večery ujmou, ale v případě, že tahle myšlenka má naději na úspěch, může být každý čtvrteční večer tvořivý. Napadá mě, že pro někoho je lepší sobota a pak je možnost udělat tvořivé například soboty jednou v měsíci, ale to už by potom nebyly VEČERY POD LAMPOU.

Budu ráda, když mi napíšete, co by se Vám líbilo.

TERMÍN PRVNÍHO ČTVRTEČNÍHO VEČERA BUDE VYPSANÝ BĚHEM VÍKENDU A ZAJISTIT ÚČAST BUDE MOŽNÉ V E-SHOPU.